web-archive-me.com » ME » Z » ZBAVITU.ME

Total: 196

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  Fikrie Bytyqi Shetis Neper Rruge mp3 2 18 MB nbsp Fikrie Bytyqi Jam Ra Ne Merzi mp3 1 74 MB nbsp Flora Gashi Genjeshtar mp3 3 44 MB nbsp Flora Gashi Te dua mp3 4 04 MB nbsp GANI SELA A MENDON PER MUA mp3 4 05 MB nbsp Idriz Arifi Lotet mp3 1 84 MB nbsp JAKUP DUKAJ RRUGET I KAM HUMBUR mp3 3 44 MB nbsp Kollazh Mos Qaje mp3 2 37 MB nbsp Kollazh Unaz e Art mp3 1 74 MB nbsp LUMJA MOJ KATILE mp3 6 54 MB nbsp Meda e Lidhur per Pabesi MP3 4 04 MB nbsp Meda Vdis mp3 3 38 MB nbsp MEMI BURGU I ZI mp3 2 06 MB nbsp MEMI TASH PREJ MEJE U LARGOVE mp3 4 43 MB nbsp MENSUR KADRIU NUSE PO SHKON mp3 5 02 MB nbsp Mentor Kurtishi 100 vjet pa ty mp3 3 9 MB nbsp Mentor kurtishi a ka fjale mp3 5 36 MB nbsp Mentor Kurtishi Ende te dua mp3 3 81 MB nbsp Mentor Kurtishi lajmi i zi mp3 4 17 MB Mentor Kurtishi Moj Tradhtare 2008 wma 2 23 MB nbsp Mentor Kurtishi Pa ty mp3 2 73 MB nbsp Mentor Kurtishi Para meje del me tjetrin mp3 3 01 MB nbsp Mentor Kurtishi Po digjem mp3 3 48 MB nbsp Mentor Kurtishi Shko mp3 3 12 MB nbsp Mentor Kurtishi Te behem gjake mp3 2 87 MB nbsp Mentor Kurtishi vdis ma mp3 3 61 MB nbsp MENTOR KURTISHI E PA BES mp3 5 34 MB nbsp MENTOR KURTISHI O GYRBET mp3 6 92 MB nbsp Mentor Kurtishi pikon loti mp3 1 37 MB nbsp Muharrem Ahmeti Qaj Moj Zemer mp3 2 31 MB nbsp NAZMI MAKRESHI PSE ME HARROVE mp3 5 35 MB nbsp NYSTRET HYSENI AMAN AMAN GYRBET

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20%20HITE%20VAJTUESE%20PA%20KUFI (2016-02-10)
  Open archived version from archive

 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  MB nbsp Fanushe Ahmeti Per kosoven mka fal zoti mp3 1 88 MB nbsp Fatmire Breqani Nusen presin tri kala mp3 5 01 MB nbsp Fitore Rusha Shqiptari te erdhen trimat mp3 3 53 MB nbsp Gezim Ahmeti Kenge per aziz kelmentin mp3 6 87 MB nbsp Grupi Hymni i flamurit mp3 2 1 MB nbsp Halit Gashi Tahir sinani mp3 4 16 MB nbsp Hanife Zogaj Amaneti mp3 3 66 MB nbsp Hetemi Selmani Kenge per deshmorin izet Shatri mp3 4 98 MB nbsp Ibrahim Mucaj Kenga e haxhi zekes mp3 5 47 MB nbsp Ilir Shaqiri Shyrhete Behluli Brahim Keta I Ri mp3 115 75 KB nbsp Ilir Shaqiri Balade Per Vehten mp3 3 93 MB Ilir Shaqiri Binjak me historin wma 4 49 MB nbsp Ilir Shaqiri Bot e Rinis mp3 4 16 MB Ilir Shaqiri Bukuroshja e prizrenit wma 3 68 MB Ilir Shaqiri Cubi e Kaprolli wma 4 36 MB nbsp Ilir Shaqiri Cuca e Uskanes 2007 mp3 3 91 MB Ilir Shaqiri Cuca e Uskanes wma 4 3 MB Ilir Shaqiri Diadem e trimeris wma 8 39 MB nbsp Ilir Shaqiri Dritqiriri i Naimit mp3 1 54 MB nbsp Ilir Shaqiri Dritqiriri Naimit mp3

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20%20KENGE%20PATRIOTIKE (2016-02-10)
  Open archived version from archive

 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  KIQ Home SHOUND E KIQ Adem Mehmeti Agron Tefa Ahmet Koc Esen Yeller Alban Mustafa Bekim Dahari Bekim Kumanova Bekim Musliu Beli Besim Fazliu Besim Maloku Mirsad Shabani Nergji Xhaviti

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20%20SHOUND%20E%20KIQ (2016-02-10)
  Open archived version from archive

 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  Zbavitu Net Portali Muzikor search Music Fillimi Folklorike Home Folklorike Folklorike Zbavitu

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20Folklorike (2016-02-10)
  Open archived version from archive

 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  search Music Fillimi Melodi te Pavdekshme Home Melodi te Pavdekshme Keng te pa harruara MELODI TE PAVDEKSHME MELODI TE PAVDEKSHME 1 MELODI TE PAVDEKSHME 2 MELODI TE PAVDEKSHME 3 MELODI

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20Melodi%20te%20Pavdekshme (2016-02-10)
  Open archived version from archive

 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  ALI KRASNIQI IS LLAPQEVA HALIL BYTYQI XHEM REQANI Alija edhe Isa Astrit Lekaj Sokol Januzaj dhe Zeqir Gashi Augustin Ukaj Bajrush Doda Dervish Shaqa Fatmir Bajra Gezim Ahmetaj Halili Muhameti Rrahmani Hamit Kastrati dhe Perparim Brati Hashim Shala Miftar Meta Besim Avdyli Naim Krasniqi dhe Muhamet Bashota Dert Mi Dert Album Nuredini Muharremi Gzimi dhe Visar Bytyqi Kreshtat e Kosoves Album Qamili i vogel Qerim Berisha Rapsodet e Kukesit Rifat

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20MUZIKA%20FOLKLORIKE (2016-02-10)
  Open archived version from archive

 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  nbsp Mahmuti Shaqa Keng Per Pavarsi mp3 3 85 MB nbsp Meda Pavarsia Me Lote mp3 5 43 MB nbsp Mera Zymberi Pavarsia mp3 1 76 MB nbsp Motrat Mustafa Ja Urojm Sod mp3 5 56 MB nbsp Naxhie fejza Kur Bie Drit e Pavarsis mp3 3 84 MB nbsp North Crew Kuq e Zi Pavarsia mp3 3 99 MB nbsp Rebel a k a Unikkatil ft VZ Pavarsia E

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20MUZIKAT%20PER%20PAVARSI (2016-02-10)
  Open archived version from archive

 • Zbavitu.net | Muzik Shqip | Shkarko muzika | Download Albanian Music
  mp3 4 09 MB nbsp Hanife Zogaj Amaneti mp3 3 59 MB nbsp Hetemi Selmani Kenge per deshmorin izet Shatri mp3 4 92 MB nbsp Ibrahim Mucaj Kenga e haxhi zekes mp3 5 4 MB nbsp Ilir Shaqiri Shyrhete Behluli Brahim Keta I Ri mp3 47 05 KB nbsp Ilir Shaqiri Balade Per Vehten mp3 3 86 MB Ilir Shaqiri Binjak me historin wma 4 36 MB nbsp Ilir Shaqiri Bot e Rinis mp3 4 1 MB Ilir Shaqiri Bukuroshja e prizrenit wma 3 55 MB Ilir Shaqiri Cubi e Kaprolli wma 4 23 MB nbsp Ilir Shaqiri Cuca e Uskanes 2007 mp3 3 84 MB Ilir Shaqiri Cuca e Uskanes wma 4 17 MB Ilir Shaqiri Diadem e trimeris wma 8 26 MB nbsp Ilir Shaqiri Dritqiriri i Naimit mp3 1 47 MB nbsp Ilir Shaqiri Dritqiriri Naimit mp3 3 3 MB nbsp Ilir Shaqiri Engjuj Arberor 2 mp3 2 13 MB nbsp Ilir Shaqiri Erdhi dita e pavarsise mp3 4 14 MB nbsp Ilir Shaqiri Hapuni dyer e gjenetit mp3 3 38 MB nbsp Ilir Shaqiri Ilir Lushtaku mp3 1 6 MB nbsp Ilir Shaqiri Kaloresi i udhes mp3 5 03 MB nbsp Ilir Shaqiri Kenge per Abaz thacin mp3 4 27 MB nbsp Ilir Shaqiri Kenge per agim Zenelin mp3 4 06 MB nbsp Ilir Shaqiri Kenge per enver dobren mp3 2 93 MB nbsp Ilir Shaqiri Kenge per Luan Hajredinaj mp3 4 28 MB nbsp Ilir Shaqiri Kenge per rahim Beqirin mp3 1 88 MB nbsp Ilir Shaqiri Kenge per Valdet xhemailin mp3 1 73 MB nbsp Ilir Shaqiri Kosharja mp3 43 53 KB Ilir Shaqiri Lermeni wma 0 B Ilir Shaqiri Pavaresia wma 0 B Ilir Shaqiri Per ty Arberi wma 0 B Ilir Shaqiri Ti wma 0 B nbsp Instrumentale mp3 43 53 KB

  Original URL path: http://www.zbavitu.me/mp3/?dir=%20Patriotike (2016-02-10)
  Open archived version from archive •